O NÁS

Vitajte na našej stránke. Sme firma zaoberajúca sa malo a veľkoobchodným predajom stavebných, stolárskych a nábytkových polotovarov. Na trhu pôsobíme od roku 2001 a za tento čas sme flexibilne rozšírili sortiment podľa meniacich sa požiadaviek trhu.
   Túto stránku sme vytvorili práve pre zvýšený dopyt zákazníkov o kompozitné materiály.
terasové-dosky-foto4xxTERASA
Terasové dosky a dlaždice sú ekologickou alternatívou
prírodného dreva, s neporovnateľne vyššou odolnosťou v extreriéri. Technológia výroby bola vynájdená pred viac ako 15 rokmi v USA a hlavnou myšlienkou vývoja bolo a stále je vytvorenie dokonalého materiálu, ktorý bude zvýrazňovať vizuálny a pocitový efekt prírodného dreva a zároveň potláčať jeho negatívne vlastvosti /hniloba, drevokazný hmyz, nestála farebnosť …/. Kompozity nám ponúkajú navyše aj svoju tvarovú i farebnú stálosť, odolnosť voči mrazom, UV žiareniu, jednoduchú montáž, minimálnu údržbu. Ale čo iste bude prvé, tak to je príjemný pocit nielen z vizuálneho ale aj z dotykového pocitu blízkeho k prírodnému drevu. Je to jednoznačne materiál budúcnosti, ktorý šetrí Vaše peniaze, starosti i drahocenný čas.
k.terasaterasové-dosky-foto1K-plot
Terasové dosky sú vo svojej podstate „umelo vytvorené drevo“
Kompozit je spojením drevenej múčky a polyméru väčšinou v pomere 60:40 alebo 50:50.
Tento pomer zaručuje vysokú mieru pre dosiahnutie imitácie pravého dreveného povrchu pri opracovaní.
HDPE /vysoko hustý tvrdený polyetylén/  a PP /polypropylén/  sú hlavné polyméry používané pri výrobe týchto exteriérových dosiek. A práve tieto polyméry kompozitom zaručujú vysokú odolnosť voči teplotným výkyvom.
Dosky sa vyrábajú s profilom plným alebo komôrkovým. Ďalšou skupinou sú kazety alebo dlaždice, ktorých výhodou je rýchla a jednoduchá montáž a veľká variabilita uloženia.
Tvarová povrchová úpravy má škálu drážiek /širšie, užšie/, imitáciu reliéfu dreva, alebo povrch hladký, či opieskovaný. Vždy je ale zachovaná vysoká protišmyková vlastnosť.
Terasové dosky  môžete použiť všade tam, kde požadujete príjemný vzhľad a dotykový pocit dreva, odolnosť, stálofarebnosť a minimálnu údžbu. Terasové dosky či dlaždice sa tak stanú neoddeliteľnou súčasťou Vášho relaxačného kútiku.
Kvalita a príjemný pocit pri Vašich nohách.
Naša ponuka je široká, k dispozícii sú Vám aj naše ďalšie sortimentné stránky: